Sınce

2003

WHO ARE WE?

Indispensable Quality

FÖNSAN MAKİNA ŞTİ. geçmişi 1957 yılında aile şirketi olarak kurulmuş olan KIRŞEHİRLİ KERVAN KOLL. ŞTİ firmamızın tecrübesine dayanmaktadır. Kurulduğumuz yıllarda, şu anda üretimini yapmakta olduğumuz fön makinelerinin, hırdavat ve tuafiye çeşitleriyle birlikte TÜM TÜRKİYE genelinde pazarlamasını yapmaktaydık.
1970-1990 yıllarında imalat ve ithalata yönelik iş hayatında etkin bir yer bulduk,  mekanik meyve presi ve radyo imalatı yapmaya başladık.
2003'li yıllarda yan kuruluşumuz olan Fönsan Makina Turizm ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.ni ithalat ve imalat işini üstlenmesi için kurduk, bu firmanın ürünleri Kırşehirli Kervan Koll. Şti. ile iç pazara satmaya başladık.
2000'li yıllardan beri ürettiğimiz 3K ve Turbo Profesyonel Fön makinalarını satmaktayız. Bu ürün grubunun yanında, kendi markamız olan TurboMAC saç kesme makinalarını kendi kalite taleplerimiz doğrultusunda yurtdışı partnerlerimizden ithal ediyoruz.

Günümüzde, ilkelerimizden ve prensiplerimizden vazgeçmeden üretim yaparak, bizi tercih eden dostlarımıza  KALİTEli, UZUN ÖMÜRlü ve PERFORMANSlı ürünleri hizmetlerine sunarak MEMNUNİYETlerini  kazanmayı amaç edindik ve bu doğrultuda DEVAM etmeyi bir TÜRKİYE firması olarak gerekli görüyoruz.

ADDRESS

Tahtakale Mah. Tahtakale Cad. Zaza Han No:20/z08

Fatih - Istanbul -TURKEY

CONTACT

Customer Service: +90 850 346 4075

WhatsApp: +90 850 346 4075

E: info@fonsan.com.tr

    • Instagram Sosyal Simge
    TURO POWER LOGO

    © 2018 by Fönsan Makina.  All Rights reserved.